[TR/EN] HUE kameralar artık Amazon Türkiye’de! / HUE cameras now available on Amazon Türkiye!

[TR/EN] HUE kameralar artık Amazon Türkiye’de! / HUE cameras now available on Amazon Türkiye!

(Note: An English translation is below.)

HUE’nun misyonu, yaratıcı öğrenme, çalışma ve oyuna ilham vermek için bir dizi uygun fiyatlı ve renkli ürün sunmaktır. Sınıfta, evde veya ofiste kullanım için mükemmel olan kameralarımız artık Amazon Türkiye’de! Daha fazla bilgi için HUE HD Pro döküman kamerası, HUE HD kamera ve HUE Animasyon Stüdyosu listelerimize göz atın ve haberleri Türkiye’deki tüm öğretmen arkadaşlarla paylaşın.

HUE kameralar, sınıf öğretimi, uzaktan ve karma öğrenme, çevrimiçi ders verme, evde eğitim, kütüphane oluşturma alanları ve yaz kampları için eğitim sektöründe çok popülerdir.

HUE ekibi 26-28 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında İstanbul’daki GESS eğitim fuarına katılacak. Bizimle orada buluşmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin!

“HUE ürünlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda ilham almak, ücretsiz kaynaklarımızı indirmek ve bir HUE kamera kazanma şansı için lütfen HUE blogumuza abone olun ve bizi sosyal medyada @HUEcameras’ta takip edin.

HUE, hem sınıfta hem de uzaktan eğitimde kullanılabilecek bir kamera geliştirdi. Bu kamera HD kaydedebilir ve ayrıca dahili bir mikrofona sahiptir. Esnek gövdesi ile istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Konu anlatımı yapacağınız kağıdın HD kalitede görüntüsünü öğrencilerinizle paylaşarak profesyonel bir ders anlatımı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’deki tüm meslektaşlarıma bu harika ürünü kullanmalarını tavsiye ediyorum.”

Merve Hoca, Ortaokul Kimya öğretmeni @mervehocacom

İşte ürün teklifimize hızlı bir genel bakış:

HUE HD Pro kamera, hafif, taşınabilir bir döküman kamerası ve görüntüleyicidir.  Full HD 1080p görüntü ve video çözünürlüğü (1920 x 1080), entegre LED ışıklar ve yüksek kaliteli mikrofon.  Windows, macOS, Chrome OS ve Linux ve bir USB kamerayı tanıyan herhangi bir uygulama ile uyumludur. 4 renkte mevcuttur.

HUE HD kamera, standart bir sınıf döküman kamerasına uygun maliyetli bir alternatiftir ve stop motion animasyon için mükemmeldir.  Kullanımı kolay ve taşınabilir olan bu kamera, dünyanın her yerindeki öğretmenler arasında popülerdir.

Hangi HUE kameranın size uygun olduğundan emin değil misiniz?  Kameralarımız arasındaki farkları keşfetmek için karşılaştırma tablomuzu inceleyiniz.

HUE Animation Studio, gelişmekte olan bir animatörün stop motion animasyon videoları oluşturmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Evde veya okul projelerinde kullanmak için, bu, tüm aile tarafından zevk alınabilecek yaratıcı ve eğitici bir eğlencedir.


At HUE, our mission is to offer a range of affordable and colorful products to inspire creative learning, work and play. Perfect for use in the classroom, at home or in the office, our cameras are now available on Amazon Türkiye! Check out our HUE HD Pro document camera, HUE HD camera, and HUE Animation Studio listings for more information and share the news with your teacher friends in Turkey.

#HUEcameras are very popular across the education sector for classroom teaching, remote and blended learning, online tutoring, homeschooling, library makerspaces and summer camps. 

The HUE team will be attending the GESS Education show in Istanbul from 26th to 28th May 2022. Please contact us if you would like to meet us there!

For inspiration on how to make the most of HUE products, download our free resources, or for the chance to win a HUE camera in one of our giveaways, please subscribe to our HUE blog and follow us on social media (@HUEcameras). 

“HUE have developed a camera which can be used in both classroom and distance education. This camera can record HD and also has a built-in microphone. You can use it anywhere you want with its flexible body. You can give a professional lecture by sharing the HD quality image of the paper on which you will lecture with your students. I recommend all my colleagues in Türkiye to use this wonderful product.” 

Merve Hoca, Secondary School Chemistry teacher @mervehocacom

Here’s a quick overview of our product offering: 

The HUE HD Pro camera is a lightweight, portable document camera and visualiser. Full HD 1080p image and video resolution (1920 x 1080), integrated LED lights and a high quality microphone. Compatible for Windows, macOS, Chrome OS and Linux and with any app which recognizes a USB camera. Available in 4 colors.

The HUE HD camera is a cost-effective alternative to a standard classroom document camera and it is perfect for stop motion animation. Easy to use and portable, this camera is popular with teachers throughout the world.

Not sure which HUE camera is right for you? Check our comparison chart to discover the differences between our cameras.

HUE Animation Studio contains everything that a budding animator needs to create stop motion animation videos. For use at home or for school projects, this is a creative and educational pastime that can be enjoyed by the whole family.


Blog footer banner Nov 2021

Find out moresubscribe to our blog, download resourcescontact us or follow us on social media.

0 Comments

Leave a reply

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below. You will not be added to any other lists; this will be a one-time notification.